Han Tiyatrosu Kasım 2021 Programı

TATLI ÇARŞAMBA (ABSÜRT KOMEDİ)

Bir deli bir kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış. Peki kırk akıllının her biri bir kuyuya birer taş atarsa kaç deli çıkarabilir? Tabii ki bir tek deli, bizim delimiz çıkarabilir. Üstelik bizim delimiz çok tatlı bir deli. O yalnız çarşambaları değil, her gün deli. Üzülür durur dışardakiler için; ne yerler, ne içerler, nerde yatarlar, nasıl yaşarlar… Bir tek derdi var içerde; Hasretlik. Tüm ziyaretçilere hep aynı şeyi söyler;
Üzülme, üzülme sakın bozma freni. Aşırı yükten patlarsa eğer ayak freni unutma hemen sağ tarafındadır. “El freni.”

6 – 20 Kasım Saat: 20:30

NİNA BRAUN (DRAM)

Almanya’da tanınan bir sanatçı ailenin kızı olan Nina Braun, Hakan adlı bir Türk’e aşık olunca hayatı değişmeye başlar. Sevgisini her şeyin önüne koyan Nina, kendini hiç beklemediği bir girdaba doğru sürüklenirken bulacaktır.
Nina Braun seyirciyle buluşuyor!
Sakarya’da bir oda… Tavanda asılı bir ip… Ve yerde yatan bir kadın…
Olanları hatırlamaya çalışan Nina, seyirciyi hafızasının karanlık noktalarında bir gezintiye çıkartıyor.
“Nasıl bu hale geldim? Şimdi ne yapmalıyım? Niye ben ölüyorum?”

12 – 13 Kasım 2021 Saat: 20:30

KADINLARI ANLAMA KURSU (MÜZİKLİ - DANSLI KOMEDİ)

Ah bu kadınlar! Anlaşılması ne zor yaratıklar… Peki, ya bunu sağlayacak bir kurs olsa. Bir kadının içinden geçenleri bir bir anlatan, hatta bir kadının ne demek istediğini söyleyen bir rehber olsa da bütün sorunlar yok olsa. Bir kursla, bütün problemler çözülür, yüzyıllardır süregelen, kadın – erkek çekişmesi son bulur mu. Neden olmasın? O halde, siz de gelin, ” Kadınları Anlama Kursu” na yazılıverin.

26 – 27 Kasım 2021 Saat: 20:30

Biletinizi

ya da Ünal Gürel Sahnesi Gişesinden Temin Edebilirsiniz