Genç Atölyemiz

1992 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 2007-2010 yılları arasında İzmir Özel Çamlaraltı Koleji’nde okudu. Lise yıllarında amatör olarak tiyatroya başladı ve tiyatro sanatını çok sevdi. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazandı. Üniversitedeki eğitimine ara vererek pantomim sanatına yöneldi. Devamını Oku>>>

HTLogo

Genç atölyemiz, her sezon olduğu gibi bu sezon da devam etmektedir. 15-18 yaş grubu olmak üzere bir gruptan oluşan atölyelerimizde değerli hocamız Han Tiyatrosu Müdürü Ceren GÜREL ders vermektedir. Kayıtlarımız devam etmektedir. Çocuk atölyeleri’mize kayıt için sizleri bekliyoruz. Bilgi için aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

1479 Sokak. No: 10/B. Alsancak. 35220 Konak/İZMİR

GENÇ ATÖLYESİ (15-18 yaş)

Genç Grupları ile  yapılan tiyatro atölyesinde; sınavlara hazırlanmaktan yorulan gençlerin okul dışında sosyal bir etkinlikte, özgürce, ödevlerin ve yazıların olmadığı bir ortamda kendilerini ifade etme, başarısız olma korkusunu yenebilme ve her şeyden önemlisi tek başına değil bir grup,bir ekip olarak, birilikte paylaşım sağlayarak bir oyun yaratma sürecini kapsar.

ATÖLYE PROGRAMI:

Yaratıcı drama çalışmaları/Ses-nefes,diyafram çalışmaları/ Konuşma temrinleri ile diksiyon alıştırmaları/ Doğaçlama-mimik çalışmalarıyla kendini tanıma, duygularını ifade edebilme, özeleştiri becerisini geliştirme ve eğlenerek,yaşayarak öğrenmenin tadına varma.

*Atölye sonunda grup olarak bir oyun sahnelenmektedir.1