Güzel Sanatlar Fakültesi ve Konservatuvara Hazırlık Atölyemiz

1965 yılında İstanbul’da doğdu. İlk kez sekiz yaşında Erhan Dilligil’in yönettiği ‘’(1) Falaka’’ adlı çocuk oyunu ile seyirci karşısına çıktı. 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalını kazandı ve devam eden senelerde mezun oldu.Devamını Oku>>>

HTLogo

Güzel Sanatlar Fakültesi ve Konservatuvara Hazırlık Atölyemiz, her sezon olduğu gibi bu sezon da devam etmektedir.  Bir gruptan oluşan atölyemizde değerli emekli Devlet Tiyatrosu Sanatçısı, Han Tiyatrosu’nun kurucularından ve Han Tiyatrosu’unun Sanat Yönetmeni Rüçhan GÜREL ders vermektedir. Kayıtlarımız devam etmektedir. Çocuk atölyeleri’mize kayıt için sizleri bekliyoruz. Bilgi için aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

1479 Sokak. No: 10/B. Alsancak. 35220 Konak/İZMİR

GÜZEL SANATLAR VE KONSERVATUVAR’A HAZIRLIK ATÖLYESİ

Bu atölye, tiyatro oyunculuğu üzerine eğitim almak isteyen öğrencilerin, üniversitelerin yetenek sınavlarına hazırlanma sürecini kapsar.

ATÖLYE PROGRAMI:

Ses-nefes, diyafram çalışmaları / Diksiyon alıştırmaları  /Doğaçlama-mimik çalışmaları / Rol ve Sahne çalışmaları / Hareket / Dans / Şan.

Konservatuvar ve Güzel Sanatlara Hazırlık  atölyesinin sonunda sınava yönelik bir dram ve bir komediden oluşan iki parça ve bir şiir hazırlanmaktadır.

*Atölye sonunda grup olarak bir oyun sahnelenmektedir.