Yetişkin Atölyemiz

1965 yılında İstanbul’da doğdu. İlk kez sekiz yaşında Erhan Dilligil’in yönettiği ‘’(1) Falaka’’ adlı çocuk oyunu ile seyirci karşısına çıktı. 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalını kazandı ve devam eden senelerde mezun oldu. Devamını Oku>>>

HTLogo

Yetişkin atölyemiz, her sezon olduğu gibi bu sezon da devam etmektedir.  Bir gruptan oluşan atölyemizde değerli emekli Devlet Tiyatrosu Sanatçısı, Han Tiyatrosu’nun kurucularından ve Han Tiyatrosu’unun Sanat Yönetmeni Rüçhan GÜREL ders vermektedir. Kayıtlarımız devam etmektedir. Çocuk atölyeleri’mize kayıt için sizleri bekliyoruz. Bilgi için aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

1479 Sokak. No: 10/B. Alsancak. 35220 Konak/İZMİR

YETİŞKİN ATÖLYESİ

Cümlelere: ’’Bizden geçti artık’’ diye başlıyorsanız,’’ Tiyatroyu çok severim fakat yeteneğim var mı’’ diye kara kara düşünüyorsanız, evden işe-işten eve diyerek birbirinin aynı günleri kovalıyorsanız, daha sosyal bir yaşamın özlemi içindeyseniz… İşte  bu atölye sizler için!

ATÖLYE PROGRAMI:

Ses-nefes, diyafram çalışmaları/ Diksiyon çalışmaları (temrinler, tiradlar, şiirler, öyküler) / Doğaçlama-Mimik çalışmaları (Kendini sahnede tanıma, jest ve mimiklerini etkili kullanabilme.)

*Atölye sonunda grup olarak bir oyun sahnelenmektedir.